Чорна П'ятниця

Насос занурювальний дренажно-фекальний Powercraft WQCD 2200f (77317)
- Нет в наличии
4 000 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості Максимальна глибина занурення,(Н занур), м - 5; Діаметр нагнітального патрубка, дюйм – 2; Режим роботи - Тривалий S1; Довжина кабелю живлення, м – 6; Робочий діапазон температури води, що перекачується – від +4 до +40 градусів; Показник кислотності рН від 4 до 10; Максимальна кількість ввімкнень двигуна насоса за годину – не більше ніж 20; Мінімальний рівень осушення – 120 мм, мінімальний діаметр колодязя – 550 мм; Розмір неабразивних частинок не повинен перевищувати 30,0 мм.
Продуктивність, л/хв 333
Ступінь захисту IP68
Колір Помаранчевий
Матеріал робочого колеса Чавун
Глибина занурення 5
Довжина кабелю, м 6
Подрібнюючий механізм з подрібнюючим механізмом
Макс. сила струму, А 9,6
Максимальний тиск, атм 1,9
Потужність, кВт 2,2
Напруга, В Однофазні 220 В
Виробник Powercraft
Частота струму, Гц 50
Гарантія 12 місяців
Батьківщина бренду Німеччина
Висота напору, м 19
Робоча частота обертання, об/хв 2850
Вес упакованого товару, кг 15,5
Вес, кг 14,5
ВхШхГ упакованого товару, мм 435х260х230
Клас ізоляції B
Комплектація Насос; Ніж; Поплавець; Документація
Макс. подача, м3/год 20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 14.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Максимальный напор | 19 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 20 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 2.2 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насоса | Фекальный |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 m |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 2200 |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
- Цена: 4 000 ₴




