
Занурювальний свердловинний насос Powercraft 3V 75-4040
- Готово к отправке
- Код: 35321
4 808 ₴
3 400 ₴
-29%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для перекачивания чистой воды, а также для обеспечения слаженного водоснабжения, рекомендуем купить насос погружной скважинный Powercraft 3V 75-4040
Этот насос зарекомендовал себя на рынке как надежный и в тоже время недорогой агрегат для перекачивания жидкости.
Этот насос зарекомендовал себя на рынке как надежный и в тоже время недорогой агрегат для перекачивания жидкости.
| Висота, мм | 578 |
| Ширина, мм | 77 |
| Вага упакованого товару, кг | 10 |
| Вага, кг | 9 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 600х110х150 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Насос з електричним двигуном у зборі; Інструкція з експлуатації; Упаковка. |
| Особливості | Максімальній так 3 А; Клас ізоляції В; Діаметр нагнітального патрубка G1-B; Насос може застосовуватися самостійно або в складі адаптивних: організації автономного водопостачання; використання в системах поливу і зрошення; водовідведення чистої води (зменшення рівня грунтових вод, іригації); Розмір абразивних часток не повинен перевищувати 0,05 мм; Загальний вміст механічних домішок у воді не повинно перевищувати 20 г / м3; Ступінь мінералізації - не більше 1500 г / м3 в сухому залишку; Показник кислотності (рН) повинен знаходитися в діапазоні від 6,5 до 9,5; Вміст хлоридів - не більше 400 г / м3, сірководню - не більше 1,5 г / м3; Робочий діапазон температури води - від +1 до +35 град.; Мінімальний діаметр свердловини становить 90 мм; Керамічні сальники торцевого ущільнення; Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі. |
| Виробник | Powercraft |
| Продуктивність, л/хв | 40 |
| Тип насоса | Вихревой |
| Колір | Сірий |
| Висота напору, м | 40 |
| Виносний пульт управління | Без выносного пульта управления |
| Напруга, В | Однофазные 220 В |
| Глибина занурення, м | 50 |
| Довжина кабелю, м | 15 |
| Клас захисту | IP68 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр, мм | 77 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Трубне з`єднання, дюйм | 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Латвия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина погружения | 30 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 |
| Вид насоса | Скважинный |
| Длина | 900 |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальный напор | 40 |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 750 |
| Пропускная способность | 2.4 |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 600 |
- Цена: 3 400 ₴


