
Рівень 30 см 3 капсули алюмінієва рамка 1,5 мм з магнітами INGCO INDUSTRIAL
- В наличии
- Код: 000145669
461 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будівельний алюмінієвий рівень 30 см INGCO INDUSTRIAL оснащений трьома очками.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм і має анодоване покриття, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Спеціальні вбудовані заглушки з боків захищають рівень від пошкодження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 30 см |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 20 |
| Особливість | Інструмент обладнаний двома потужними магнітами |
| Паковання | кольоровий рукав |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Точность | 0,5 мм/м |
- Цена: 461 ₴




