
Насосна станція Powercraft AGV 370-3636
- Нет в наличии
- Код: 000148872
2 300 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Висота напору, м | 35 |
| Матеріал корпуса | Чугун |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Виробник | Powercraft |
| Продуктивність, л/хв | 36 |
| Тип насоса | Вихревой |
| Кількість робочих коліс, шт | 1 |
| Комплектація | Насосна станція Powercraft; Керівництво з експлуатації; Упаковка. |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Особливості | Максимальний струм, А - 2; Робоча частота обертання, об/хв - 2850; Напруга мережі, В - 230; Частота струму, Гц - 50; Режим роботи - Тривалий S1; Клас ізоляції - В; Різьба нагнітаючого потрубка - G1 - B |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 254х254х232 |
| Максимальний тиск, атм | 3,5 |
| Напруга, В | Однофазные 220 В |
| Фільтр грубої очистки | Без фильтра |
| Вага, кг | 5,7 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага упакованого товару, кг | 6 |
| Діаметр напірного патрубка, дюйм | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота всмоктування, м | 8 |
| Об`єм гідроакумулятора, л | 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 5 кг |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрева | Нет |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Максимальный напор | 35 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 2.1 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 0.37 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 4,8/5,17 |
| Габарити паковання, мм | 260×115×152 |
| Діаметри вхідного/нагнітального патрубків | G1-B / G1-B |
| КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ | В |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Максимальна об’ємна подача (Qmax), л/хв | 36 |
| Максимальний напір (Нmax), м | 35 |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 0,35 |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Режим работы | тривалий (S1) |
| Робоча частота обертання, об/хв | 2850 |
| Споживана потужність (Р1), Вт | 370 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип кабелю живлення/довжина, м | 3×1,0 мм2 / 1,0 |
| Частота струму, Гц | 50 |
- Цена: 2 300 ₴







