
Кутовий валик, 50 мм INGCO
- В наличии
- Код: 000180190
126 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис кутового валика, 50 мм INGCO
Кутовий валик 50 мм INGCO призначений для ефективного нанесення фарби на різноманітні поверхні. Підходить для обробки внутрішніх стін.
Валик виготовлений із високоякісної мікрофібри, яка забезпечує високу якість фарбування. Висота волокна складає 8 мм.
Постачається з руків'ям, котре має зручну форму та і добре лежить у руці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| - валик | 1 шт. |
| Висота волокна | 8 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Материал | Микрофибра |
| Назначение | для обробки внутрішніх стін |
| Паковання | поліетиленовий пакет |
| Размер | 50 мм |
| Руків'я для валика | 1 шт. |
- Цена: 126 ₴



