
Пензель флейцевий «Elite» 2" INGCO
- В наличии
- Код: 000196008
63 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пензля флейцевого «Elite» 2" INGCO
Пензель флейцевий «Elite» 2"" INGCO призначений для ремонтних та оздоблювальних робіт з олійною фарбою.
Щетина завдовжки 51 мм не залишає ворсу на поверхні та рівномірно розподіляє фарбу.
Руків’я має унікальний дизайн та зручно лежить у руці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щетины | 51 мм |
| Для олійної фарби | Да |
| Паковання | кольоровий рукав |
| Пластикові ручки з унікальним дизайном | Да |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Щетина високої якості | Да |
- Цена: 63 ₴
