
Сумка для інструментів 410 мм 14 карманів INGCO Super Select
- Готово к отправке
- Код: 000190060
540 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис сумки для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select
Сумка для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та витратних матеріалів.
Жорстка рама сумки служить для легкого відкривання та швидкого доступу до інструменту, а ремінь, що регулюється, полегшує перенесення.
Модель оснащена великою кількістю внутрішніх та зовнішніх кишень для зручності зберігання різних інструментів.
Кількість кишень — 8 внутрішніх, 6 зовнішніх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Жорстка рама для легкого відкривання та доступу | Да |
| Количество карманов | Зовні – 6 кишень, усередині – 8 кишень |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Паковання | паперова карта |
| Размер | 410 мм |
| Регульований плечовий ремінь у комплекті | Да |
| Розміри (Д×Ш×В) | 29×21×41 см |
- Цена: 540 ₴





