
Набір магнітних торцевих головок 10 мм 1/4"×65 мм 3 шт. INGCO
- В наличии
- Код: 000143284
130 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір головок торцевих магнітних 10 мм 1/4"х65 мм 3 шт INGCO використовується спільно з гайковертами для монтажу або демонтажу різьбових з'єднань.
Матеріал вироби — високоякісна хромованадієва сталь.
Потужний магніт.
У наборі 3 головки діаметром 10 мм і хвостовик 1/4".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 65 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 100/25 |
| Материал | 50BV30 |
| Особливість | з потужним магнітом |
| Паковання | слайдерна картка |
| Хвостовик | 1/4" |
- Цена: 130 ₴


