
Набор Валик 230 мм с ванночкой 3 предмета INGCO
- В наличии
- Код: 000180193
359 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис набору валик 230 мм з ванночкою 3 предмети INGCO
Набір Валик 230 мм з ванночкою 3 предмети INGCO — це комплект для ефективного нанесення фарби на поверхню без залишків і нерівностей. У набір входить ванночка для фарбування, знімний валик та руків'я для валиків.
Валик виготовлений із високоякісного акрилу, який забезпечує високу якість фарбування.
Руків'я валика має зручну форму і добре лежить у руці, що дозволяє комфортно працювати протягом довгих періодів часу.
Об'єм ванночки достатній для фарбування великих площ без частих доливів фарби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| - валик з акрилу шириною 230 мм | 1 од. |
| - ванночка розмірами 435 мм × 300 мм | 1 од. |
| Висота ворса | 12 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Для оздоблювання внутрішніх стін | Да |
| Матеріал шубки | акрил |
| Паковання | термозбіжна плівка |
| Руків'я для валика | 1 од. |
| Ширина валика | 230 мм |
- Цена: 359 ₴




