
Заклепник Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL
- В наличии
- Код: 000162402
632 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис заклепника Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL
Заклепник розсувний 815 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Головка инструмента снабжена сменными насадками, которые идут в комплекте и крепятся на инструменте, что очень удобно в работе.
Головка инструмента снабжена сменными насадками, которые идут в комплекте и крепятся на инструменте, что очень удобно в работе.
Діаметр використовуваних заклепок становить 3.2; 4.0; 4.8; 6.0; 6.4 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з алюмінію та сталі | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з нержавійної сталі | 2,4; 3,2; 4,0 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
| Материал | сталь + алюміній |
| Паковання | подвійний блістер |
| Размер | 200 мм |
- Цена: 632 ₴





