
Зубило плоске 22×16×250 мм з руків’ям INGCO
- В наличии
- Код: 000143413
156 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зубило плоске 22x16x250 мм з руків'ям INGCO виготовлено з міцної вуглецевої сталі марки №45 і широко застосовується в слюсарних роботах.
Гумовий протектор захищає пальці й долоню від ударів.
Діаметр інструменту 16 мм. Ширина робочої частини — 22 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Діаметр інструмента | 16 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 100/25 |
| Материал | вуглецева сталь №45 |
| Паковання | полімерна картка |
| Форма | плоске |
| Ширина рабочей части | 22 мм |
- Цена: 156 ₴




