
Пензель флейцовий Elite 1,5″ INGCO
- В наличии
- Код: 000180179
50 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пензля флейцового Elite 1,5″ INGCO
Пензель флейцовий Elite 1,5″ INGCO призначений для ремонтних та оздоблювальних робіт з олійною фарбою.
Щетина високої якості не залишає ворсу на поверхні та рівномірно розподіляє фарбу.
Пластикове руків'я має унікальний дизайн та зручно лежить в руці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щетины | 51 мм |
| Для олійної фарби | Да |
| Паковання | кольоровий рукав |
| Пластикові ручки з унікальним дизайном | Да |
| Толщина | 9 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Щетина високої якості | Да |
- Цена: 50 ₴




