
Пензель флейцовий Elite 2,5″ INGCO
- Нет в наличии
- Код: 000180180
95 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пензля флейцового Elite 2,5″ INGCO
Пензель флейцовий Elite 2,5″ INGCO призначений для ремонтних та оздоблювальних робіт з олійною фарбою.
Щетина високої якості не залишає ворсу на поверхні та рівномірно розподіляє фарбу.
Пластикове руків'я має унікальний дизайн та зручно лежить в руці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щетины | 57 мм |
| Для олійної фарби | Да |
| Паковання | кольоровий рукав |
| Пластикові ручки з унікальним дизайном | Да |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Щетина високої якості | Да |
- Цена: 95 ₴




