
Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-4-180
- Готово к отправке
- Код: 81230
1 000 ₴
740 ₴
-26%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал вала двигуна | Нержавеющая сталь |
| Кількість робочих коліс, шт | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Технополимер PEG-30 |
| Особливості | Триступеневе ручне регулювання режимів роботи; Низький рівень вібрації; Керамічні вал і підшипники ковзання ротора; Стакан ротора з нержавіючої сталі; Чавунний корпус насоса; Надійна багатолопатева крильчатка з термостійкого пластика; Кабель електроживлення з мережевою вилкою; Комплект конекторів і прокладок для підключення до трубопроводу; Діаметр приєднувальної різьби, мм (дюйм) 40 (1‒1/2); Діаметр каналу 25 мм. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ротор насоса | Мокрый |
| Максимальний тиск, атм | 9,8 |
| Макc. температура рідини, що перекачується C | 110 |
| Максимальний напір, м | 4,000 |
| Матеріал корпуса | Чугун |
| Продуктивність, л/хв | 48,000 |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина, мм | 194 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Діаметр, мм | 25 |
| Висота, мм | 180 |
| Глибина, мм | 133 |
| Автоматичне регулювання напору | без авторегулировки напора |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 194х140х133 |
| Трубне з`єднання, дюйм | 1 1/2 |
| Вага упакованого товару, кг | 2,2 |
| Вага, кг | 2,100 |
| Максимальний напір, м | 4 |
| Максимальний напір, м | 4 |
| Виробник | Powercraft |
| Напруга, В | Однофазные 220 В |
| Термолегулятор | без терморегулятора |
| Монтажна довжина, мм | 180 |
| Потужність, кВт | 0,072 |
| Напруга, В | 220 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Германия |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 шт |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 100 град. |
| Максимальный напор | 4 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Пропускная способность | 2880 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 0.072 кВт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 180 мм |
- Цена: 740 ₴






