
Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-6-130
- Готово к отправке
- Код: 182167
1 100 ₴
740 ₴
-33%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Напруга, В | Однофазные 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал вала двигуна | Керамика |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ротор насоса | Мокрый |
| Трубне з`єднання, дюйм | 1 1/2 |
| Вага, кг | 2.1 |
| Ширина, мм | 194 |
| Глибина, мм | 140 |
| Макc. температура рідини, що перекачується C | 110 |
| Максимальний тиск, атм | 9,8 |
| Максимальний напір, м | 6 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Висота, мм | 130 |
| Потужність, кВт | 0,1 |
| Максимальний напір, м | 6 |
| Максимальний напір, м | 6 |
| Діаметр, мм | 25 |
| Матеріал корпуса | Чугун |
| Монтажна довжина, мм | 130 |
| Продуктивність, л/хв | 56 |
| Колір | Оранжевый с черным |
| Виробник | Powercraft |
| Особливості | Низький рівень вібрації; Керамічні вал та підшипники ковзання ротора; Склянка ротора з нержавіючої сталі; Чавунний корпус насосу; Надійна багатолопатева крильчатка з термостійкого пластику; Кабель електроживлення з вилкою; Комплект конекторів та прокладок для підключення до трубопроводу. |
| Напруга, В | 220 |
| Матеріал робочого колеса | Технополимер PEG-30 |
| Автоматичне регулювання напору | без авторегулировки напора |
| Кількість робочих коліс, шт | 1 |
| Термолегулятор | без терморегулятора |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Германия |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 шт |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 100 град. |
| Максимальный напор | 4 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Пропускная способность | 3660 куб. м/час |
| Потребляемая мощность (W) | 0.1 кВт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 180 мм |
- Цена: 740 ₴







