
Насос для свердловини Pedrollo 4BLOCKm 2/18
- Готово к отправке
- Код: H0011
20 400 ₴
19 300 ₴
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
Pedrollo 4BLOCKm 2/18 – моноблочний насос для свердловини діаметром чотири дюйми. Насоси серії 4BLOCK призначені для підйому води з свердловин діаметром не менше 100 мм.
Насос свердловини 4BLOCKm 2/18
аналог (4BLOCKm 2/20)
Загальні характеристики:
- Виробник - Італія
- Бренд - Pedrollo (Педролло)
- Тип насоса - погружной
- Якість води - чиста
- Призначення - перекачування чистої води, полив, водопостачання
Додатково:
- Потужність насоса - 1,1 кВт (1,5 к.с.)
- Харчування - 220 В
- Розміри патрубків (напірний) - 1 ¼ "
- Подача (продуктивність) - 10 ÷ 60 л / хв (до 3,6 куб.м / год)
- Напір - 125 ÷ 39 м
- Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
- Матеріал робочого колеса - lexan
- Вага нетто - 17,8 кг
Опис і застосування насоса 4BLOCKm 2/18
Моноблочні електронасоси для свердловин PEDROLLO серії 4BLOCK рекомендуються для перекачування чистої води, що містить не більше 150 г / куб.метр піску.
Мають побутове і промислове приминение для водопостачання, поливу та зрошення.
Завдяки надійності та високому ККД ці насоси широко використовуються в побуті спільно з системами підтримки тиску.
Купуючи обладнання у нашій компанії Ви отримуєте:
- повний спектр гарантійного та післягарантійного обслуговування;
- послуги монтажу, пусконалагодження та введення в експлуатацію.
Експлуатаційні обмеження:
- Глибина експлуатації - до 60 м
- Температура води - до +35 ° C
- Максимальний вміст піску не більше - 150 г / м ³
- Режим роботи - S1 (безперервний)
Гідравлічні характеристики
| Подача , куб.м / год | 0 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 |
| Напір , метри | 128 | 125 | 118 | 108 | 91 | 70 | 39 |
Технічні характеристики
Q - подача (продуктивність); H - загальний манометричний натиск; HS - глибина всмоктування.

Габаритні і приєднувальні розміри

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 17.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Максимальное рабочее давление | 12 бар |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Мощность | 1.1 кВт |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальный напор | 120 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насоса | Центробежный |
| Глубина до зеркала воды | 9 |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 25 мм |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 60 m |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1100 |
| Пропускная способность | 4.2 |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 19 300 ₴
