
Фекальний насос Lider WQ 18-12-0.75
- Нет в наличии
- Код: 206006
6 320 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фекальные насосы признаны для подземных буровых вод и химически неагресивных ридинов, таких как буровые и поверхностные воды, в том числе с внутренним пространством, бытовыми стоками, фекалиями до 1100 кг/м3, а также для осушения жидких колодезов, басейнов, подвалов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 19,8 |
| Вага нетто, кг | 18,8 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Качество воды | Забруднена |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель (7 м), інструкція, датчик рівня води, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Область применения | Фекальні насоси призначені для підйому брудних вод та хімічно неагресивних рідин, таких як ґрунтові та поверхневі води, в тому числі з вмістом намулу, побутових стоків, фекалій до 1100 кг/м3, а також для осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів. |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Продуктивність, л/хв | 300 |
| Підйом води, м | 12 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Розмір вихідного під'єднання | 2'' |
| Розміри упаковки | 250х200х545 мм |
| Тип изделия | Фекальні насоси |
- Цена: 6 320 ₴


