
Фекальный насос Lider WQ15 - 7 - 1,1kw (с измельчителем)
- Нет в наличии
- Код: 206008
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 25,2 |
| Вага нетто, кг | 24,4 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 8 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Качество воды | Забруднена |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель (8 м), інструкція, датчик рівня води, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Продуктивність, л/хв | 200 |
| Підйом води, м | 20 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Розмір вихідного під'єднання | 2'' |
| Розміри упаковки | 260х220х520 мм |
| Тип изделия | Фекальні насоси |
- Цена: Цену уточняйте
