
Фекальный насос Lider WQSB 12-14-1,1
- Готово к отправке
- Код: 206017
4 300 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фекальний насос Lider WQSB 12-14-1,1 призначений для перекачування забрудненої води та стічних мас із твердими включеннями. Занурювальний, надійний, ефективний для побутових та промислових систем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 16,5 |
| Вага нетто, кг | 16 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Довжина кабеля | 8 м |
| Допустима температура рідини | 110 °C |
| Качество воды | Чиста |
| Корпус мотора | Чавун |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Продуктивність, л/хв | 230 |
| Підйом води, м | 12 |
| Робоче колесо | Сталь |
| Розмір вихідного під'єднання | 2'' |
| Розміри упаковки | 210х210х470 мм |
| Тип изделия | Фекальні насоси |
- Цена: 4 300 ₴
