
Фекальний насос Delta ADR 1- 1,1 kw. А (без поплавка)
- Готово к отправке
- Код: 305101
2 360 ₴
1 960 ₴
-17%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фекальний насос Delta ADR 1-1,1 kW А (без поплавка) призначений для відкачування забрудненої води та стічних рідин. Відрізняється надійністю, простотою використання та підходить для приватних господарств і комунальних потреб. Має алюмінієвий корпус
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный напор | 9 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 11 |
| Вага нетто, кг | 10,6 |
| Вал двигуна | Сталь |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Качество воды | Забруднена |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель (7 м), інструкція, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Алюміній |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Продуктивність, л/хв | 167 |
| Підйом води, м | 10 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Розмір вихідного під'єднання | 2'' |
| Розміри упаковки | 270x210x480 |
| Тип изделия | Фекальні насоси |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Потребляемая мощность | 1100 |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
- Цена: 1 960 ₴
