
Циркуляционный насос Lider LPS 25-6S/130
- Готово к отправке
- Код: 208012
1 600 ₴
1 200 ₴
-25%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос для циркуляції води в системах опалення: висока продуктивність, низький рівень шуму, простий монтаж. Гарантія 24 місяці. Обмотка двигуна — мідна — для надійної та довговічної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 2,4 |
| Вага нетто, кг | 2,24 |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Допустима температура рідини | 110 °C |
| Качество воды | Чиста |
| Комплектация | Гарантійний талон, гайки(пара), інструкція |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Монтажна база | 130 мм |
| Мощность, Вт | 65 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Область применения | Циркуляційні насоси призначені для перекачування робочих рідин в системах опалення закритого та відкритого типу, а також системах кондиціонування із постійним об’ємом робочої рідини. |
| Продуктивність, л/хв | 60 |
| Підйом води, м | 6 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір під'єднань | 1 1/2'' |
| Розміри упаковки | 125х130х180 |
| Тип изделия | Циркуляційні насоси |
- Цена: 1 200 ₴
