
Поверхностный насос Euroaqua KTR 1100 1,1 kw
- Нет в наличии
- Код: 103037
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 11,5 |
| Вага нетто, кг | 10 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Глибина всмоктування, м | 7 |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель, інструкція |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Область применения | Побутовий відцентровий насос КТR-1100 призначений для перекачування чистої прісної води із колодязів, відкритих водойм та свердловин при температурі перекачуваної рідини до +40°С, при температурі навколишнього середовища від + 1°С до 40°С. |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Продуктивність, л/хв | 140 |
| Підйом води, м | 28 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вихідного під'єднання | 1 1/4'' |
| Розмір вхідного під'єднання | 1 1/4'' |
| Розміри упаковки | 245x245x385 мм |
| Тип изделия | Поверхневі насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: Цену уточняйте
