
Поверхностный насос Lider JY 1500 1,5 kw нерж.
- Нет в наличии
- Код: 205023
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 10,5 |
| Вага нетто, кг | 9,6 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Глибина всмоктування, м | 9 |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель, інструкція |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Продуктивність, л/хв | 60 |
| Підйом води, м | 55 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розмір вхідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 410х220х250 мм |
| Тип изделия | Поверхневі насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: Цену уточняйте
