
Поверхностный насос Euroaqua WZ 250 0,25 kw чугун
- Нет в наличии
- Код: 103033
1 570 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 6,8 |
| Вага нетто, кг | 6,4 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Глибина всмоктування, м | 9 |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель, інструкція |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Продуктивність, л/хв | 35 |
| Підйом води, м | 39 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розмір вхідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 290х170х235 мм |
| Тип изделия | Поверхневі насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: 1 570 ₴
