
Дренажный насос Lider QDX 7 - 12 - 0,55 ( чугун)
- Нет в наличии
- Код: 203007
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 8,1 |
| Вага нетто, кг | 7,6 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель (7 м), інструкція, датчик рівня води, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Продуктивність, л/хв | 117 |
| Підйом води, м | 12 |
| Робоче колесо | Алюміній |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 200х170х380 мм |
| Тип изделия | Дренажні насоси |
| Качество воды | Вода з невеликим забрудненням |
- Цена: Цену уточняйте
