
Дренажний насос Euroaqua TP - 750 (4шт)
- Нет в наличии
- Код: 105017
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 3,8 |
| Вага нетто, кг | 3,5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 18 місяців |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Комплектация | Упаковка, гарантійний талон, кабель (7 м), інструкція, датчик рівня води, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Технополімер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Продуктивність, л/хв | 215 |
| Підйом води, м | 8 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вихідного під'єднання | 1 1/2'', 1 1/4'', 1'' |
| Розміри упаковки | 220х160х340 мм |
| Тип изделия | Дренажні насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: Цену уточняйте
