
Глубинный насос Wisla 75QJD122-0,55
- В наличии
5 000 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Центробіжні багатоступінчасті глибинні насоси призначені для подачі чистої води із колодязів та свердловин внутрішнім діаметром від 90 мм. Використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.д. Можуть застосовуватися з використанням механічної чи електронної схеми керування в системах автоматичної подачі води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wisla |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Контрольбокс, гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Качество воды | Чиста |
| Вага нетто, кг | 13,7 |
| Вага брутто, кг | 14,5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Тип изделия | Глибинні насоси |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри упаковки | 1350х110х175 мм |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Допустима температура рідини | 35 °C |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Обмотка статора | Мідь |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Об/хв | 2850 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Максимальний напір, м | 91 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 80 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 40 |
| Діаметр насоса '' | 3 |
- Цена: 5 000 ₴
