
Глубинный насос Euroaqua 75 RTX 122 - 0,55 kw (40 м. кабеля) с конденсатором
- В наличии
- Код: 104067X
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 14,5 |
| Вага нетто, кг | 13,7 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Довжина кабеля | 40 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Діаметр насоса '' | 3 |
| Комплектация | гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 80 |
| Максимальний напір, м | 88 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 43 |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 1350х110х175 мм |
| Тип изделия | Глибинні насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: Цену уточняйте
