
Глубинный насос Lider 3 QGD 1,2 - 60 - 0,75 kw
- В наличии
- Код: 202010
3 100 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнекові свердловинні насоси призначені для подачі чистої та питтєвої води із свердловин та колодязів діаметром від 90 мм та більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.д. Можуть застосовуватись із використанням механічної чи електронної схем керування в системах автоматичної подачі води. Вони є хорошим вибором в ситуаціях, коли потрібно досягнути високих показників по напору при використанні насоса невеликої потужності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 10,2 |
| Вага нетто, кг | 9,7 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Діаметр насоса '' | 3 |
| Комплектация | гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 20 |
| Максимальний напір, м | 111 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 30 |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 660х90х125 мм |
| Тип изделия | Глибинні насоси |
| Качество воды | З домішками піску |
- Цена: 3 100 ₴
