
Глубинный насос Euroaqua БЦПЭ-1.8-40-0,37 kw (40 м.кабеля) с контрольбоксом
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 15,13 |
| Вага нетто, кг | 14,75 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Довжина кабеля | 40 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Діаметр насоса '' | 4 |
| Комплектация | Контрольбокс, гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 40 |
| Максимальний напір, м | 60 |
| Напруга в мережі | 220В/50Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 67 |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 710х130х240 мм |
| Тип изделия | Глибинні насоси |
| Качество воды | Чиста |
- Цена: Цену уточняйте
