
Гидроаккумулятор SPERO/AO 50 Н
- В наличии
- Код: AO 50 Н
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spero Forge Corporation |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто, кг | 8,5 |
| Вага нетто, кг | 8 |
| Гарантія на продукт | 2 роки |
| Допустима температура рідини | 100 °C |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск, атм. | 10 |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Материал мембраны | EPDM |
| Область применения | Гiдроакумулятори призначені для підтримки оптимального тиску у системі водопостачання, а також запобігання гідравлічним ударам, які можуть призвести до серйозних пошкоджень у системах із великою протяжністю трубопроводу. |
| Объем, л | 24 |
| Розмір (ШхВхГ) | 385х590х385 мм |
| Розмір вхідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 395х600х395 мм |
| Тип | Горизонтальный |
| Тип изделия | Гідроакумулятор |
| Тиск повітря в баку, атм | 2 |
- Цена: Цену уточняйте
