
Гидроаккумулятор TORO/TR 150 VT (несменная мембрана)
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toro |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія на продукт | 5 років |
| Допустима температура рідини | 100 °C |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск, атм. | 10 |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Материал мембраны | EPDM |
| Область применения | Гiдроакумулятори призначені для підтримки оптимального тиску у системі водопостачання, а також запобігання гідравлічним ударам, які можуть призвести до серйозних пошкоджень у системах із великою протяжністю трубопроводу. |
| Объем, л | 150 |
| Розмір (ШхВхГ) | 1010х590х590 мм |
| Розмір вхідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 1020х600х600 мм |
| Тип | Вертикальный |
| Тип изделия | Гідроакумулятор |
| Тиск повітря в баку, атм | 3 |
- Цена: Цену уточняйте
