
Фекальний насос Lider WQD1,3 - 1,5 kw (чавун)
- Готово до відправки
- Код: 206012
5 000 ₴
4 000 ₴
-20%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальный насос Lider WQD1,3 - 1,5 kw (жагун)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто, кг | 17,95 |
| Вага нетто, кг | 16,96 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 12 місяців |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Якість води | Загрудна |
| Комплектація | Упаковка, гарантійний талон, кабель (7 м), інструкція, датчик рівня води, з'єднувальний патрубок |
| Корпус мотора | Чавун |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна глибина занурення, м | 9 |
| Напруга в мережі | 220 В/50 Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Продуктивність, л/хв | 300 |
| Підйом води, м | 10 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Розмір вихідного під'єднання | 2'' |
| Розміри упаковки | 270х210х480 мм |
| Тип вироби | Фекальні насоси |
- Ціна: 4 000 ₴
