
Глибинний насос Lider 3 QGD 1,2 - 60 - 0,75 kw
- В наявності
- Код: 202010
3 100 ₴
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнекові свердловинні насоси призначені для подачі чистої та питтєвої води із свердловин та колодязів діаметром від 90 мм та більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.д. Можуть застосовуватись із використанням механічної чи електронної схем керування в системах автоматичної подачі води. Вони є хорошим вибором в ситуаціях, коли потрібно досягнути високих показників по напору при використанні насоса невеликої потужності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто, кг | 10,2 |
| Вага нетто, кг | 9,7 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Діаметр насоса '' | 3 |
| Комплектація | гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 20 |
| Максимальний напір, м | 111 |
| Напруга в мережі | 220 В/50 Гц |
| Об/хв | 2850 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 30 |
| Розмір вихідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 660х90х125 мм |
| Тип вироби | Глибинні насоси |
| Якість води | З домішками піску |
- Ціна: 3 100 ₴
