
Глубинный насос Euroaqua 2 QGD 1- 50 - 0,28 kw
- Готово до відправки
- Код: 104002
4 000 ₴
3 500 ₴
-12%
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнекові свердловинні насоси призначені для подачі чистої та питтєвої води із свердловин та колодязів діаметром від 52 мм та більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.д. Можуть застосовуватись із використанням механічної чи електронної схем керування в системах автоматичної подачі води. Вони є хорошим вибором в ситуаціях, коли потрібно досягнути високих показників по напору при використанні насоса невеликої потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, кабель, паспорт |
| Якість води | З домішками піску |
| Вага нетто, кг | 6,3 |
| Вага брутто, кг | 6,6 |
| Потужність, кВт | 0,28 |
| Гарантія на продукт | 24 місяці |
| Тип вироби | Глибинні насоси |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри упаковки | 665х80х100 мм |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Розмір вихідного під'єднання | 1/2'' |
| Допустима температура рідини | 40 °C |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Обмотка статора | Мідь |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Об/хв | 2850 |
| Напруга в мережі | 220 В/50 Гц |
| Максимальний напір, м | 52 |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 20 |
| Продуктивність (максимальна), л/хв | 20 |
| Діаметр насоса '' | 2 |
- Ціна: 3 500 ₴
