
Гідроакумулятор SPERO/AO 80 Н
- В наявності
- Код: AO 80 Н
Ціну уточнюйте
+380 (93) 642-06-03
- +380 (97) 815-79-05
- +380 (99) 867-24-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spero Forge Corporation |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто, кг | 14 |
| Вага нетто, кг | 13,5 |
| Гарантія на продукт | 2 роки |
| Допустима температура рідини | 100 °C |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск, атм. | 10 |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM |
| Сфера застосування | Гiдроакумулятори призначені для підтримки оптимального тиску у системі водопостачання, а також запобігання гідравлічним ударам, які можуть призвести до серйозних пошкоджень у системах із великою протяжністю трубопроводу. |
| Об'єм, л | 80 |
| Розмір (ШхВхГ) | 445х445х700 мм |
| Розмір вхідного під'єднання | 1'' |
| Розміри упаковки | 455х455х710 мм |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип вироби | Гідроакумулятор |
| Тиск повітря в баку, атм | 3 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
